28. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (EMÖS)

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene yirmi sekizincisi düzenlenen İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu) her sene iş ve teknoloji trendlerine uygun olarak belirlenen bir ana tema etrafında şekillenen Türkiye’nin en geniş kapsamlı öğrenci etkinliğidir. Bu sene online olarak düzenlenen 28. İTÜ EMÖS’te 3 gün boyunca C Level konuşmacılar ağırlanacak, kariyer atölyeleri gerçekleşecek ve katılımcılarla interaktivitenin en üst seviyede olduğu bir etkinlik gerçekleşecek.

Mobil Oyun Dünyası’nın globalde liderlerinden biri olan Peak, 28. İTÜ EMÖS Ana Sponsoru olarak etkinlikte yerini alacak. Öğrenciler 3 gün süren etkinlik kapsamında konusunda uzman üst düzey şirket yetkililerinin katılacağı oturumlarda ve beyin fırtınalarının dinmek bilmeyeceği panellerde iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi olurken diğer katılımcılar ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı yakalıyor.

28. İTÜ EMÖS'te bu yıl "Geleceğin Portresi” ana teması çerçevesinde "Fintech, Augmented Human, Blockchain, Digital Ecosystems, AI and Robotics, Cyber Security" konuları işlenecek. İnsanoğlunun tarihin başlangıcından itibaren olan varlığı gelişimini sürdürmekte, her geçen gün yaşamımıza yenilikler eklenmekte. Teknoloji artık hayatımızın bir parçası olmaktan çıkıp bütünüyle içinde yaşadığımız bir yaşam şekline dönüşürken topluma teknolojiye uyum sağlamaktan başka bir seçenek kalmıyor. Yapay zekâ insanlığın diğer tüm üretimlerinin bir parçası mı olacak, yoksa kendi dünyasını mı kuracak? Bu yeni toplumda yeni insan figürü nasıl bir rol oynayacak? Gelişmelerle beraber geçmişten geleceğe bizi ne bekliyor? Yeni İnsanın bu teknoloji dünyasındaki bir portresini hayal etmeye çalıştığımız ana temamız çerçevesinde bu soruların tümüne yanıt bulacağımız ve “Geleceğin Portresi”ni çizeceğimiz 28. İTÜ EMÖS’te sen de yerini al!

17-18-19 Şubat 2021’de düzenlenecek etkinliğe katılmak için www.ituemos.com’dan hemen kayıt olabilirsiniz.

itü_emös28-2